Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felsőoktatási felvételiről...

Felsőoktatási felvételiről csak az kap postai úton levelet akit felvettek, vagy az is akit nem?

Figyelt kérdés

A csütörtökön kijött ponthatárok után el voltam keseredve, nem értettem miért nem vettek fel. Hisz a pontom megvan, az egyetem indított olyan szakot, rengetegszer átszámoltam mindent, mégis az e-felvim is 0 pontot ír ki. Mi a teendőm ilyenkor? Már felhívtam a tanulmányi osztályt, persze senki nem tudott semmit, mindig máshoz kapcsoltak át. Valakitől azt hallottam, hogy mindenki kap levelet, azok is akiket elutasítottak, és az övüké tartalmazza azt is, hogy fellebbezés esetén hova, kinek és meddig kell benyújtani. Ez igaz?

Ha tudtok valamit, akár telefonszámot, akár címet, akár egy linket kérlek segítsetek!!


2014. júl. 29. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Engem felvettek,az sms-t is megkaptam,de még nem küldtek.

Csak az kap,akit felvettek amúgy,tudtommal.

2014. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!