Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki világosítson fel a...

Valaki világosítson fel a felsőoktatási felvételiről pls!?

Figyelt kérdés

Most vagyok 12.-es, még nincs semmiből érettségim. Van jelentkező lapom, aminek ugye van egyedi sorszáma. A középiskolai tantárgyak érdemjegyeihez beírjam a 11.-es eredményeket? mer a 12.-est előre nem tudom. És a csatolandó dokumentumokhoz kell vmit írni, mert még nincs nálam semmi?

A dokumentumok határideje júl. 7. De ehhez kell kérni mégegy ilyen felvis lapot és abban is mindent kitölteni, de ennek más sorszáma lesz... vagy hogy tudom azt bizonyítani, hogy a 2 lap egy személyhez tartozik?

Valaki világosítson fel hogy megy ez. Köszi.


2011. febr. 2. 20:17
 1/1 AnaRenée válasza:

Szia!

Tavaly érettségiztem, nekem sem volt meg semmim, mindent egyszerre tettem le. Nekünk úgy volt, hogy megvettük azt a vaskos felvételi tájékoztatót, kb 2000 Ft volt, ahhoz 2 db jelentkezési lap járt, 2 borítékkal, be kellett küldeni az OMbe, felírtuk rá az adatokat, a 11.es jegyeket, ide lehetett mellékelni a nyelvvizsga vagy korábbi eredmény fénymásolatát, nem emlékszem a határidőre.

Azt hiszem márciusban kellett véglegesíteni, hogy miből akarunk érettségizni és milyen szinten. A többit a felvi.hu-n, elektronikusan csináltam, oda töltöttem fel a az érettségi bizonyítványom másolatát, ill. nekem később lett meg a nyelvvizsgám, azt is. Illetve a 12. év végi jegyeket is, majd a bizonyítványod másolatát kell feltölteni, én ezt javaslom, gyorsabb, ingyen van, és nyomon is tudod követni a feldolgozottságát =)A felvi.hu e-felvételi menüjében, azt hiszem, oda is kell ez az azonosító, amit a jeli lapon találsz =)

De ha postán küldöd a további adatokat, akkor majd a borítékra kell mindig ráírni az azonosítót =) (Mi a fénymásolatokra is ráírtuk)

De ha nem vagy biztos a dolgodban, akkor az osztályfőnököd segítségét kérd, ez volna a dolga, hogy Neked segítsen!

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de nem lehet rövidebben!

Sok sikert az érettségikhez! =)

2011. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!