Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt a 3 anime figurát akarom...

Ezt a 3 anime figurát akarom megvenni. Szerintetek a szüleim nem hisznek bzinak emiatt?

Figyelt kérdés

na szal ezt a 3 mat, csak félek hogy bu-zinak hisznek miatta:


[link]

[link]

[link]


2010. jan. 11. 06:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem játszom velük, gyűjtöm őket, és 200 kiló sem vagyok mielőtt erre gondolnál. egy normális 18 éves tini srác vagyok, aki szereti az ilyen dolgokat. te meg ezzel a stílussal elmehetsz a fenébe. mennyél dugjál, szopjál, nyaljál, az a trendi ugyebár, azon kívül az életben nincs semmi jó ugye?:) szánalmas vagy....ku.rvázni? még csak az kéne...
2010. jan. 11. 14:57
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol, kijavítanálak: menjél.

=D

2010. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nos én 18 éves lány vagyok én is szeretem az animéket,úgy gondolom nem fognak semmit szóli hozzá a szüleid max megkérdik,h ez minek.Nekem is anyu megszokta kérdezni,ha valami anime figurát vagy más animés cuccot zsákmányolok.Mivel fiú vagy sz.tem nincs gon a félpucár lány figukkal,de ha mondjuk én rendelnék ilyet mások kicsit érdekes szemmel néznének rám pl Suzumya haruhi no Yuutsus figura miat,de az elsö figurán totlál kiakadna egy két ismerösöm,h nem van hormonáli zavarom,de neked sz.tem nem lesz bajod.:)

Sok sikert a vásárláshoz.

Egy animés lány

2010. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24 éves animés lány, vagyis én, mondom. Vedd csak meg nyugodtan! Aki meg szeret beszólogatni, menjen ki az utcára, és szólogasson be az embereknek!
2010. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen, megvettem:) azért kiemeltem, a kérdést, hátha van valakinek még más véleménye is a témával kapcsolatban.
2010. jan. 18. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!