Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Xperia E-re hogyan tudok...

Xperia E-re hogyan tudok zenét rárakni számítógépről?

Figyelt kérdés
Gépről szeretnék néhány zenét rárakni Xperia E készülékemre, de nem tudom, hova kéne beilleszteni a zenét, ugyanis Walkmen van a telefonomon, de ilyen mappa nincs a belső tárhelyen és nem tudom, hogy akkor hova kell berakni. Egy Music nevű mappa van, és ki is próbáltam, hogy oda beraktam a zenét, de a walkmenben az nem jelent meg. Nem tudjátok, hogy melyik mappába, esetleg azon belüli almappába kéne beillesztenem?

2014. júl. 30. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem xperia m2-öm van és a zenéket a telefon belsejébe tárolja és a memoria kártyámon a zenéket is fel ismeri. rakd a telefon belsö memoriájába. nekem nem csak aza zene lejátszóm van. nekem player pro-m van az tuti minden zenét fel ismer a telefonon és le is játsza.
2014. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!