Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék készíteni egy...

Szeretnék készíteni egy airsoft puskát ami rugós és oldalt kell felhúzni. Hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés

Szerszámaim vannak, csináltam már nyílpuskát meg hasonlókat szóval szeretnék egy airsoft fegyvert is készíteni. Tudom egyszerűbb lenne megvenni de én készíteni szeretnék


valami ilyesmire gondoltam :

http://www.youtube.com/watch?v=gE-Coo2wvxU


2014. júl. 30. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezz meg egy szakembert ha tudsz . Én nem nagyon értkek az ilyesmihez .Vagy vegyél egy airsoft puskát és szedd szét az alapján szerintem meg tudod csinálni
2014. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű az biztos. A legnehezebb egy dugattyú és egy jó űrméretű cső készítése. Nem tudom láttad-e de a videó alatt van egy link: [link] itt szerintem több hasznos dolgot is láthatsz de sajnos a dugattyút nem mutatja meg :(
2014. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!