Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Este jön a zivatarlánc! Ti...

Este jön a zivatarlánc! Ti mit gondoltok róla? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ugye most nagy beharangozás előzi meg a zivatarláncot, ami késő délután éri el Magyarországot. Már olyat is hallottam, hogy ez lesz az év legnagyobb vihara. Ti mit gondoltok róla? Felfújják a dolgot, vagy tényleg nagy lesz? Mire számítotok?

Plusz van egy olyan ötletem, hogy ha lennének jelentkezők, csinálhatnánk egy csoportos chatet Facebookon, ahol végigbeszélhetnénk az egész vihart. Itt most arra gondolok, hogy mindenki leírná, hogy éppen hol tart a vihar a lakhelyén, és minden ezzel kapcsolatos dolgot átbeszélnénk. Szerintem jó buli lenne:) Szóval bárki jelentkezhet akinek tetszik az ötlet:)



2014. júl. 30. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon ugyanez történik:

[link]


Nem fogsz tudni sok mindent beszélgetni egy viharról.

2014. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ismerem az Időképet, és figyelem is. De csak annyiból áll, hogy leírják a tényeket, szóval én kicsit személyesebbé szeretném tenni a dolgot.
2014. júl. 30. 15:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Értem, akkor te arra gondolsz hogy ha esik a hó, akkor mindenki kiírja hogy: esik a hó *.* <3 ♥ :P, és onnan tudják az emberek hogy milyen az idő.


Viccen kívül: szerintem az időjárási jelenségek nem szenzációk (nyár van, nyáron sokszor vannak zivatarok), illetve a nagyon rövid hátralévő idő miatt nehezen tudnál összeszedni az országból több/sok embert aki hajlandó lenne beszámolni olyan dolgokról hogy éppen esik-e az eső (tény, időkép pont erre való), vagy fél-e a dörgéstől, és mekkorát villámlott egy szubjektív észlelés alapján (ez ami személyes, de szerintem ezt sokan maguktól is kiírják Facebookra). A harmadik dolog, hogy lehet egy óra alatt átvonul feletted, onnantól kezdve te már hozzá sem tudsz szólni a témához, míg lehet máshoz csak 5-8 óra múlva ér el.

Azért remélem nem vettem el nagyon a kedved, sok sikert.

2014. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, megértem azt is amit te mondasz:)

De én nem terveztem el így előre, tehát ahogy esik, úgy puffan. Nem kell feltétlenül megállás nélkül a viharról beszélni, lehet ebből egy baráti beszélgetés is, ami közben megemlítjük a vihart. Szóval a lényeg az lenne, hogy valami végre összekovácsolja az embereket:)

2014. júl. 30. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem volt valami nagy szám, bár itt még mindig tart. Hozzánk délután 3 körül jött az előadag, az lezajlott egy fél óra alatt, utána beborult, néha esett, néha sütött a nap.

5 körül jött egy nagy felhő, dörgött, aztán 6 órakor ideért egy hatalmas felhő, azóta szünet nélkül dörög, villámlik (hatalmasakat), esik. Itt jég szerencsére nem volt, de a megyébe volt 4 centis jég. Most már szerencsére kezd csillapodni, már csak esik, meg néha egy messzi dörgés.


Chates dologban már csak azért se lettem volna benne, mert a mobilom le volt merülve, apám heppje meg hogy ha vihar van, húzzunk ki mindent. Meg az itteni helyzetről nem sokat lehetett volna beszélgetni, csak hogy "itt még mimdig ugyan az".

2014. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Budapesti vagyok, már rettentően borult, a szobát a villám világítja be, nemsokára esik.
2014. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én északkeleten lakom elvileg még ezután jön pestől 80km re lakom hozzánk kb mikor ér ide?
2014. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!