Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz ebben az évben gólyatábor...

Lesz ebben az évben gólyatábor a Pannon egyetemen? Esetleg aki volt már letudná írni hogy milyen, mennyire szivatós?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi vagyok hol szokták rendezni, mert pl. anno nővéremnek Egerben volt.

2014. júl. 30. 15:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én kolist nem kaptam, de Vp-i vagyok, szóval nem tudom küldenek-e, hisz minek, de lehet hogy csak késöbb kapom meg. A hivatalost meg tényleg küldhetnék már.
2014. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Egyszerűbb neked!! Nekem még a jövőhéten elkell intézni mindenféle iskolalátogatási igazolást tesóimtól...jó hogy adtak rá egy hetet :D

Asszem amúgy erre a koli kérvényes levélre amit küldtek azt írták,hogy ezzel igazolom hogy 20 km-eres körzetben,az egyetem körül gondolom, nincs lakásom, vagy annak nincs aki eltart.. Lehet neked ezért nem küldtek, mert alapból ott élsz.

2014. aug. 2. 13:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor nem hiszem, hogy kapni fogok ilyen levelet :) Legalább ennyiből egyszerűbb. De azt se tudom, mikor küldik már a hivatalos tájékoztatást.
2014. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Végül elmentetek a gólyatáborba? Érdemes elmenni? Én most leszek gólya ... Volt vmi durva? Milyen az egyetem? Melyik koliban vagy? Harsányiról tudsz vmit? :D
2015. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én voltam (GTK-ee). nem tudom, nekem nem volt egy olyan húdenagy valami. Semmi durva nem volt, avyg legalábbis túl durva, voltak biztonsági őrök, akik figyeltek a dolgokra. Én nem vagyok kolis, a harsányiról jókat hallani. Közösség szempontból KK a legjobb, de a Magi a legkulturáltabb.

Az egyetem háát... tanárfüggő, hogy éppen mi milyen. Az első szemeszterben jobb volt, a második már húzósabb volt és sajnos sikerült pár rosszabb tanárnál felvennem kurzusokat :/ Mindenképp kérd ki felsőbb évesek figyelmét, hogy kinél vegyél fel egy tárgyat.

2015. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Értem,köszönöm. A szintfelmérőkről tudsz valamit? Műmen.-en milyenek vannak? Tényleg csak annak kell megírnia akinek nincs meg a nyelvvizsga ami a diplomához kell? Vagy hogy működik ez? Te milyen szakra jársz?
2015. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Írok privit :)
2015. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!