Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy nő megüt engem, és én...

Ha egy nő megüt engem, és én visszaadom neki, nagy baj?

Figyelt kérdés

van egy lány az osztályomban, akinek ha nem vagyok szimpi, akkor gyűr nálam egy pofont vagy hozzámvág mérgében valamit.

Már többször gondoltam hogy visszaadom neki, de félek hogy baj lesz belőle. 19/f.



2014. júl. 30. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mondják, úriember soha nem üt meg nőt. Viszont az is igaz, hogy úrinő nem provokálja a férfit. Magyarul: elképzelhető az a szituáció, amikor igenis kaphat egy pofont, mégpedig akkor, ha tudatosan provokál, mert úgy van vele, hogy úgysem mered megütni. Persze jogi értelemben lehet belőle baj akkor is, ha egyébként igazad van, tehát vagy maradj úriember, vagy ott pofozd le, ahol senki sem látja :)


(a hozzászólás nyomokban iróniát tartalmazhat)

2014. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért nem vagy szimpi neki?

Szerintem kerüld el akkor, amennyire csak tudod. És semmiképpen ne add vissza neki a pofont, a fizikai bántalmazás az eszköztelenek "fegyvere".

2014. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!