Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az InterAupair cégről ki mit...

Az InterAupair cégről ki mit tud? Mik a tapasztalatok? Aki volt vagy szeretne kimenni a segítségükkel írjanak!

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én akartam, de azt mondta a csaj, hogy 3x33 ezer Ft a közvetítés, ha 3 napon belül válaszolok, ha nem, akkor 3x43 vagy valami hasonló. Nekem ezzel csak annyi volt a bajom, hogy az egy dolog, hogy kiperkálom, de nincs garantálva, hogy x időn belül családot is kapok. Úgyhogy akármilyen korrektek is, én közvetítés nélkül, Facebookon talált családnál vagyok kint és nem bántam meg. :) De menj be hozzájuk, ha jól látom a kulcsszavakból, az USA érdekel, a lány elég jókat fog mondani róla. :D
2014. aug. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is internel vagyok, elvegeztem a kepzest, befizettem a penzt, sok lany mar kiment azok kozul, akikkel egy turnusban kezdtem a kepzest, viszont en junius ota varok arra, hogy jelentkezzen csalad, es meg nem talaltam, ugyhogy ez nagyon toto. Raadasul elegge leszarnak minket au paireket es penzehesek is durvan... de az mar reszletkerdes. :D
2014. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!