Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hazudós vagy részegen?

Hazudós vagy részegen?

Figyelt kérdés
mert én eléggé az vagyok ha iszok. kicsit zavaró is szerintem mert alapjában őszinte természetű vagyok, meg helyesen mérlegelő, de ha berúgok huhúúú, akkor olyanokat mondok hogy hajaj, másnap meg ha rákérdeznek lehet mondani hogy bocs, de hazudtam:D kiváncsi vagyok többen is vannak e ilyenek
2010. jan. 11. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
érdekes...pedig van egy olyan mondás, hogy csak a részegek meg a kisgyerekek nem hazudnak:D
2010. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát, én van amit őszintén elmondok ha részeg vagyok.. ez sem előny:/:D

de néha én is kamuzok részegen valamit.. ne igyál annyit, és akkor még tudod követni hogy mi igaz és mi nem:D

2010. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én inkább őszintébb vagyok részegen. Illetve ha még jobban belegondolok, akkor inkább szókimondóbb. Mert józanon is ugyanolyan őszintének tartom magam.
2010. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én "részegen" a 'tudatalattimból' mindent képes vagyok előbányászni, amit már elfelejtettem:DDD Lehet, hogy ez a vizsgázási taktika a nyerő nálam??:DD
2010. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem! Részegen sajnos (vagy nem sajnos) nagyon őszinte vagyok mindenkivel, mindent elmondok magamról akárkinek, és az érzelmeimet sem tudom leplezni.. Akárkivel szóba állok és kimondom amit gondolok, bár igazából inkább mindenkit szeretek (de józanon is) :)
2010. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hallottam, hogy "észeg ember mindig őszinte" de sajnos tapasztaltam magamon,hogy nem igy van.Én volt, hogy berúgtam, és szándékosan hazudtam.
2010. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!