Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindennél jobban utálom a...

Mindennél jobban utálom a nyarat! Mindennél. Egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 09:08
 1/6 anonim válasza:
Ezzel nemvagy egyedül ( a telet szeretem)
2014. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2xSü ***** válasza:

Nem vagy egyedül, de az emberek többsége szereti a nyarat. Nyáron meleg van, nem kell annyira foglalkozni a fűtéssel, a melegen öltözködéssel. Minél több ruhadarab van rajtad, annál természetellenesebb érzés. Az emberek jobban szeretnek egy szál pólóban, vagy egy szál rövid ujjú ingben mászkálni, mint három réteg páncélban.


Nyáron úgy általában ideális a hőmérséklet az ember szempontjából. Tovább van világos. Lehet fürödni. Furcsa módon az emberek jó része kikapcsolódásként éli meg a víz közelségét. Ergo nyáron szoktunk elmenni szabadságra, ekkor töltődünk fel. Nyáron viszont nehéz koncentrálni a meleg miatt, ergo ezért van az iskolákban nyári szünet.


Nyáron valahogy felgyorsul az élet, a különböző programokat általában nyárra időzítik. Nyáron gyakrabban járnak össze az emberek, nyáron több lehetőség van új emberi kapcsolatokat teremteni, illetve a meglévőket ápolni, elmélyíteni.


Nem tudom miért utálod a nyarat. Én személy szerint a nyarat szeretem a legjobban, a telet is valamennyire, annak is megvannak az előnyei. A tavaszt azért, mert az már a nyár előszele. Az őszt kedvelem a legkevésbé. De utálni nem utálom azt sem. Miért utálnék egy természetes dolgot, ami tőlem függetlenül bekövetkezik?

2014. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan szakad rólam a víz,nem tudok pihenni sem,legyek,muslicák szúnyogok csapódnak az izzadt pofámba.Minden rohad,úgy érzem magam,mint egy pálmaházban.Büdösek,és ingerültek az emberek,bőrrákot lehet kapni.Gusztustalan fertő.Női frizurás kissrácok nyomulnak,egymásnak majomkodnak.10x kell pólót cserélnem egy nap,és mindig megfájdul a fejem,végtagjaim.Egyszűen rám fől a bőröm.Igazi kínszenvedés szerintem.És még nem is írtam le mindent,csak ami hirtelen eszembe jutott.Meg 30 fokról hazudoznak,közben simán van 44.
2014. aug. 1. 11:07
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem vagy egyedül.A csalódom összes tagja helyesli amit írtál .
2014. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Királyok vagytok!!!

A pollentől már tüsszögök is,ÉLJEN A KELLEMES TÉL!!! :)

2014. aug. 3. 15:26
 6/6 anonim válasza:
Tél?Nincs is annál szebb amikor lefagy a kezem,lábam.Jobb azt átélni mint ezt!!
2014. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!