Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok, mondani olyan PC-s...

Tudtok, mondani olyan PC-s szerepjátékokat, amelyek abszolút a 0-áról kezdődik?

Figyelt kérdés

tehát olyan legyen,hogy van egy főhős aki szépen megismerkedik a varázslattal, elkezdi a kardforgatást tanulni, és így szépen fejlődik a játék, és megismeri kilétét, hogy ő egy kiválasztott v valami..

Tehát: Középkorú RPG legyen..

Fable-t és a Gothic-ot ismerem,azokat lécci ne mondjátok!



2014. aug. 1. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

jaj pedig a fable-t akartam írni


nézd meg akkor a Witchert


az első resz full magyar szinkronos

2014. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Risen? Úgy kezdődik, hogy főhősünk egy teljesen ismeretlen szigetre kerül, és nemigen emlékszik arra, hogy mi történt vele. És ott szépen megismerkedik mindennel. Eléggé nulláról indul, ha engem kérdezel, és még jó is a játék :D
2014. aug. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Egy ork ***** válasza:
A Risent a Gothic eredeti készítői adták ki. Jó játék, mindenképpen nézd meg! :)
2014. aug. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szuper! már nagyon vártam egy gothic stílusú játékot és itt is van.. meg is nézem, köszi a válaszokat!
2014. aug. 3. 19:18
 5/5 anonim válasza:
50%
Skyrim
2014. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!