Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Egy olyan...

Zaly kérdése:

Tudnátok segíteni? Egy olyan vidózó programot keresek, amely játékok videózása esetén abszolut nem laggoltassa a videó folyamatát, tudnátok ilyent mondani?

Figyelt kérdés
Dirt Showdownról lenne szó, de Bandicammal videóztam itt az eredmény: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=o1x.. nem vagyok megelégedve, nagyon szaggat...
2012. nov. 13. 16:07
 1/6 anonim válasza:
X-fire-n belül van egy videó felvevő nekem abszolút bevált csak piszok nagy (mérete)
2012. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a "fraps" progit használom ( [link] De azt azért tudnod kell, hogy nyilván erőigényes egy-egy videorögzítő progi. Így, ha a rögzíteni kívánt game is épp elfut a gépen, semmi csoda nincs benne, ha a rögzítése során akadozni szaggatni fog.
2012. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és esetleg a Bandicamhoz valami fps növelő hack :D?
2012. nov. 13. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégegyszer... az FPS a géped teljesítményétől függ. Így ha növelni szeretnéd a megoldás a géped erősebbé tétele (RAM bővítés, proci csere, videokártya csere). Ha nem kimondottan az a próbaverzió korlátja, hogy kicsi FPS-sel rögzít, azon nem nagyon tudsz szoftveresen segíteni. Esetleg a pluszban futó programokat, taskokat ha kilövöd, lehet jobb eredményed, de csodát ne várj ettől a módszertől
2012. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah értem köszi akkor próbálok a full verzót lelopni, mert megvenni nincs lehetőségem. Tudom, hogy ez nem ide tart de szeretnék venni jövő márciusra egy AMD FX8150-et esetleg megéri -e és ha igen hogyan tudom megnézni, hogy az alaplapom megbírnáe?
2012. nov. 14. 14:59
 6/6 Streeein válasza:
Szia zaly a bandicamel hogyan tudtad felvenni a játékot mert nekem csak a tálcát vesszi fel
2015. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!