Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj van a samsung 3D tv-mmel?

Baj van a samsung 3D tv-mmel?

Figyelt kérdés

Amikor megvettünk, ez volt az utolsó darab karácsony előtt...

Amikor 3D-t nézek rajta, akkor nagyon sokszor sok helyen mintha, "duplán" látnám és kicsit elmosódva a dolgokat, eddig nem annyira foglalkoztam vele, mert azt hittem, az miatt van, hogy pendrives film..., de most már ki tudtam próbálni eredeti 3D-vel és így is ott van a probléma, kérdés mi lehet a baja? Meg lehet javítani, vagy cserélni kell?(euronics)



2014. aug. 1. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van rajta garancia vidd be és megmondják,hogy mi lesz..
2014. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A 3D-s szemüveget fel szoktad venni ? xD
2014. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jaj de, hallod mekkora szánalmas ember az, aki ilyet feltételez másról, hallod ne magadból indulj ki, nálad biztos előfordult ez a probléma, azért írtad le... és olyankor állandóan dupla a kép, nem csak "néhány helyen"
2014. aug. 10. 01:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel dolgoztam a szamszungban a legnagyobb segítőszándékkal:az a baj,hogy szamszung.
2014. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!