Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angol vezetéknevek?

Angol vezetéknevek?

Figyelt kérdés

Angol/ amerikai vezetékneveket keresek a kisregényem 2 karaktere számára! Minden karakteremnek, hála az égnek, sikeresen találtam ráillő, megfelelő nevet, azonban pont a a főszereplőkkel vagyok a legnagyobb bajban.(mert hát miért is ne?:) ) Valami különleges mégsem túlzó nevekre gondoltam.

Az egyiküknek talán a Zofiya nevet adnám. Szerintem elég különleges, mégsem "ismeretlen". Viszont nem nagyon tudok hozzá vezetéknevet ami illene. Alapvetően a történetben egy elég harcias, erős, élénk, szarkasztikus lányról van szó, aki ugyanakkor kedves, előzékeny, jóindulatú és sajnos olykor önértékelési problémákkal küzd, de ezeket persze titkolni próbálja.

Alapvetően, világos bőrű, sötétbarna szemű, sötétbarna hajú magas lánynak képzeltem el.

A másik lány viszont teljesen más jellegű lenne! Leginkább a tudálékossága a feltűnő, művelt, kicsit egoista,kicsit perverz,de teljesen pozitív karakterű lányról van szó, aki aki csak olyan "megmondom a tuti" fajta! :D

Rá eddig mindig szőke hajjal és kékeszöld szemekkel gondoltam, alacsonyabb növésűként.

Nos tudtok segíteni?



2014. aug. 2. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:
na így jár az aki utólag nem olvassa el a szöveget! Bocsánat az elgépelésekért! :D remélem ezektől függetlenül is érthető amit magyarázni próbáltam!:)
2014. aug. 2. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Zofiya Spencer/Wilde/Bloom/Fowler/Crane/Holloway/Brightmore

De egyébként itt van egy pár vezetéknév, csekkold őket :)

[link]

2014. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 missregi.12 válasza:
Cox
2015. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!