Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Acélbetétes: Ki mit gondol az...

BotiPc kérdése:

Acélbetétes: Ki mit gondol az ironside bakancsokról?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Rokerek kopaszok pánkok hordják tuti belerohad a lábuk idióták, ezt gondolom de ő dolguk..
2014. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Rokerek kopaszok pánkok hordják"

Na és akinek előírás, mert olyan munkája van? Nekünk pl az iskolában is kötelező a műhely gyakorlatokhoz.

Én csak "koszos" munkákhoz szoktam felvenni itthon, mint a fűnyírás, favágás, meg hasonlók. Nagyon hasznos tud lenni.


Akik meg divatból hordják, leginkább csak feltűnőek akarnak lenni. Főleg hungaristákon látni ilyet. Ki akarnak tűnni a tömegből. Azt nem tudom hogy hogy nem döglenek bele nyáron.

2014. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok nekünk is előírás kötelező az acélbetétes..hát én annál nagyobb örömöt elsem tudok képzelni mint amikor a műszak után otthon levehetem ..:) D nekünk legalább nem kel hosszú szárúnak lennie
2014. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én spec motorozáshoz is előszeretettel viselem. jó-jó, nem egy protektoros csizma, de jobb, mint egy tornacipő ;)
2014. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

elvileg jók.

képzeljétek ameddig ti röhögtök hogy bele sül a lábunk nyáron addig mi is kuncogunk mert a bőr jobban szellőzik.

így sokkal jobb mint egy sportcipő.

mielőtt valaki le idiótázna minket jó lenne ha olvasna egy kis történelmet a bakancsokkal kapcsolatban.

régen az emberek jogokat akartak kivívni maguknak vagy egymásnak,és nem féltették a testi épségüket sem.

azért más a munkavédelmi mint egy "divatbakancs"

nekem a sulim ad munkavédelmit,ami csúszás mentes a talpa vagy milyen.és tűri az olajat is.

a divatbakancs pedig csak acélbetétes.a talpa már nincs kialakítva semmilyen kritériumnak.

2014. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én kb 5 évig használtam mostanára már nagyon lekopott a talpa,és be is repedt.A felsőrésszel, illetve a felsőrész és a talp illesztéssel nem volt gond.
2015. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!