Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középiskolás szerelemről...

Középiskolás szerelemről szóló anime?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan animét szeretnék nézni ami középiskolai szerelemről szól. Az lenne a legszuperebb, ha olyan anime lenne amiben a srác nem nagyon mutatja ki az érzésit a lány iránt. Vagy olyan amelyikben egészen esetlenek és szerencsétlenek, és nem tudnak összejönni. :D Tudtok ilyet vagy esetleg hasonlót? :3 Előre is köszönöööm :)

#anime #középiskolai anime
2014. aug. 3. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Marha sok ilyen van, hogyhogy nem találsz magadtól? :3 Menj fel AnimeAddicts-ra, ott találsz eleget :)


Tessék itt van 1-2, hogy azért ne kelljen annyi billentyűt elkoptatnod:


Kimi ni Todoke (Ezen lehet eleget szenvedni...)

Sukitte Ii na yo

Bokura ga Ita

Toradora!

Ao Haru Ride

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

2014. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hűűű nagyon köszönöm! :))
2014. aug. 3. 21:10
 3/3 anonim válasza:

Haahhh, most akkor sorolok egy jó adagot. :D Lehet előttem szólóét is beleírom hirtelen nem figyeltem pontosan miket is írt:


B Gata H Kei

Bokura ga Ita

Hachimitsu to Clover (Méz és lóhere)/Hachimitsu to Clover II

Itazura na Kiss

Kaichou wa Maid-sama!

Kami-sama Hajimemashita

Kimi ni Todoke/Kimi ni Todoke 2nd Season

Lovely★Complex

Nodame Cantabile

Shugo Chara!/Shugo Chara!! Doki

Special A

Tasogare Otome x Amnesia

Tonari no Kaibutsu-kun

Mayo Chiki!


Mondjuk ha nem iskolás akkor is még vagy kb. ugyanennyi. :D Próbáltam válogatni, meg többet is írni, hátha valamelyik tetszik ^-^

2014. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!