Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van joga ezt tenni/csinálni?

Van joga ezt tenni/csinálni?

Figyelt kérdés

A nagymamámnak van egy étterme és egész nyáron ott segitek (!).

Van egy fizetett(!) alkalmazott aki csicskáztat engem és ha nemet mondok felháborodik.

Azt elismerem hogyha teltház van akkor nem mondhatok nemet de egy kis kedveséget vihetne bele.

Szerintetek mit tegyek?

Illetve van e joga (nem politikailag) ezt tenni?



2014. aug. 3. 18:48
 1/4 szántóvető ***** válasza:
pénzt kapsz a munkádért?hány éves vagy?mit dolgozol?remélem nem ingyen dolgoztatnak.
2014. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem az már böven elég ha a 65 éves nagymamám válárol egy kiss tehert leveszek.

Elégé sajnálom mivel regel 5kor kell este tizkor fekszik és közben végig talpon van.

2014. aug. 4. 09:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Amugy meg senki se mondta hogy dolgoztatnak. Csak ez az egy alkalmazot nagyon bunkó velem. És szerintem egy fizetett alkalmazottnak nem szabad felháborodnia azon hogy egy "önkéntes" kevesebb munkát végez mint ő.
2014. aug. 4. 09:57
 4/4 szántóvető ***** válasza:
hát akkor tisztázd vele a dolgot,mondd neki ezeket amiket leírtál ide.vagy pedig tűrsz tovább és akkor mindenki boldog lesz.az ugráltatást ki lehet bírni legalábbis eddig kihúztad valahogy.
2014. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!