Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Sword Art Online 2....

AnimeFanGirl13 kérdése:

Milyen a Sword Art Online 2. évada eddig szerintetek?

Figyelt kérdés
Nemrég fejeztem be az 1.évadának megnézését,és érdekelne a véleményetek a folytatásról. ^^ a romantikus részek megmaradnak benne :) ,vagy inkább a harcé lesz a főszerep? :/

2014. aug. 3. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Leszögezem, nem olvasom a LN-t, nem tudom mi lesz majd benne, és ez alapján mondok véleményt:


Ugyan olyan mint az első évad volt. Unalmas, eddig 4 rész ment le, és konkrétan semmi nem történt benne. De semmi. Ha tetszett az első évad akkor folytasd nyugodtan, ha nem akkor meg ne kínozd magad, mint ahogy én teszem...

2014. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ :)
2014. aug. 3. 21:31
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem az első évad is tetszett és ez is :) én nagyon várom az új részeket. nem tudjátok melyik nap jönnek?

és hogy hány részesre tervezik?

2014. aug. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Harmadik:

Szombatonként adják japánban, estére már lesz angol felirat. Vasárnap este, esetleg hétfőn adja ki az AnimeAddicts magyar felirattal. 24 részesre tervezik.


Egyébként nem olyan rossz, mint amennyire néhányan lehúzzák, de nem is olyan jó, mint amennyire agyondicsérik. Egy jó közepes anime, leköt, szórakoztat, kikapcsolást nyújt (ha nem éppen a hibákat keresed, mert az van benne rendesen).

2014. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2014. aug. 4. 09:40
 6/12 anonim ***** válasza:

#4 köszi


egyébként szeritem ugyanolyan jó lesz mint az 1. évad vagy talán jobb is

2014. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem tettszett az első évad,Viszont ott műfajként szerepelt a romantika is.A 2.évad esetében már nem.Nem lehet előre tudni,de nekem szerintem anélkül is tetszeni fog.Bár bevallom,az első 4 rész simán elmehetett volna 1résznek,mert igaziból annyira nagy dolgok nem történtek.
2014. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszett az 1.evad.

Remelem a 2.evad is ugyanilyen jo lesz mert egy icipicit unalmas..meg hat Kirito uj karaktere...na jo nem spoilerezek xdd annyit mondok hogy eleg "fura" :Ddd +Sajnalom Asuna szereplesi hianyat :(

2014. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát elkezdtem nézni,Kirito tényleg elég érdekes :D és én is nagyon sajnálom Asuna-t :( azért köszi a válaszokat :)
2014. aug. 5. 11:24
 10/12 anonim ***** válasza:
engem konkrétan kiráz a hideg az új kiritotól. remélem meg tudom majd szokni (és hogy nem úgy fogok rá tekinteni mint női szereplő :/) elég gáz
2014. aug. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!