Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekröl az...

Twillight kérdése:

Mi a véleményetek ezekröl az anime-rol:Bleach, Shámán király, Naruto, Sword art online, conan a detektív, Fullmetal alchemist, Dragon ball, Team galaxy, (? )

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

A Fullmeatl Alchemist és a SAO nagyon jó :)

Én a Dragon Ballt nem kifejezetten szeretem,de sokan szeretik :)

2014. márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Bleach: Tömegshounen, 12 év felettieknek nem ajánlott!


Naruto: Tömegshounen, 12 év felettieknek nem ajánlott!


Fullmetal Alchemist: Elmegy, egész jól meg lett csinálva, de továbbra is egy tömeganime.


Sámán király: Szintén csak az elmegy kategóriába rakható. Ez már annyira nem tömeg kategória, de nincs kimagasló értékelése.


Conan, a detektív: Szerintem egész jóra sikerült. Megnézhető.


Team Galaxy: Ehhez nincs "felső korhatár", de azért ugyanúgy, mint a naruto vagy a bleach, ez is a kisgyerekeknek készült.


Dragonball: Ezt szerintem az is ismeri aki nem animés. A történelem egyik legjobb animációs sorozata. Mindenképp érdemes megnézni.


Sword Art Online: A begyöpösödött narutofanok/bleachfanok csak hype-olt animének szokták nevezni. Aki viszont szereti az igényes kidolgozást (mondjuk a papás-mamás nem kéne, és Kirito fejlődhetett volna) annak tetszeni fog.

2014. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
naruto:sokan szertetik,koztuk en is bleach:az nekem nem tetszett annnyira,de azt is sokan szeretik a shaman kiraly: egy nagy f*os dragon ball:szinten egy nagy f*os fullmetal alchemist: a kedvenc animem,szerintem ez a legizgibb es a legjobb. conan a detektiv:elviselheto team galaxy:nem is ismerem
2014. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
HM... micsoda megoszló kritikák kíváncsi vagyok hogy folytatódik.
2014. márc. 1. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Naruto: kedvencem, de a fillerek benne kinyírják.

Bleach: jó, gyenge történet, jó karakterek és hangulat.

FMA: nekem tetszett, de annyira nem jó

FMA: Brotherhood: (FMA remake) az egyik legjobb anime amit valaha csináltak

DB: közepes, kicsit retró

Sámán király: gyerekeknek van


A többit nem láttam.

2014. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na végre akivel egyet értek
2014. márc. 3. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Bleach: folyamatosan egy séma ismétlődik, siralmas.

Naruto: a "sima" Naruto jó volt. A Shippuuden Jiraiya és Itachi halála óta a Bleach szintjére süllyedt, főleg a háborúval.

Fullmetal Alchemist: egyik legjobb manga/anime.

Dragon Ball: a DB még érdekesebb, a DBZ-ben meg mindig ugyanaz ismétlődik.

2014. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!