Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S Szerintetek egy 14...

S. O. S Szerintetek egy 14 éves lány leeshet az emeletes ágyról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy eljöttünk nyaralni a családommal van egy emeletes ágy amin én alszok.Tegnap este aludtam rajta elöször akkor még rajta volt egy kis ágyrágy az oldalán, de leesett így ma rács nélkül kéne aludnom .Szerintetek leeshetek? (EZ AZ emeletes ágy nem egy hagyományos hanem alatta hosszába van egy ágy szóval ha leesek legalább puhára de nagy a távolság a két ágy között)

Az ágy kb.1m szèles


2014. aug. 3. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már aludtam (1 hetet) olyan emeletes ágyon amin nem volt semmi rács még táborban.

Nem estem le róla, bár mindig úgy helyezkedtem , hogy a fal felöli oldalhoz legyek közelebb.

Meg ha már mindig arra gondolsz, hogy ott leeshetsz, akkor akaratlanul is benned van, hogy nem fordulhatsz arra.

Lehet, hogy az elején (nem tudom meddig lesztek) nem fogsz jól aludni mert aggasztani fog, hogy nem véd semmi, de meg lehet szokni.

2014. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Bárki leeshet.


Én tuti nem aludnék ott, mert a normál egyszemélyes ágyakról is leesem, mert a nagy franciaágyhoz vagyok szokva.

2014. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
persze hogy le.simán.nehogy kitörd a nyakad.
2014. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors válaszokat
2014. aug. 3. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Kolis korszakban évekig aludtam emeletes ágyon, sosem estem le. Ha a sima egyszemélyes ágyról sem esel le, akkor arról sem fogsz.
2014. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ahogy az előző írta: ha egy sima ágyról nem esel le, akkor egy emeletesről sem fogsz. Meg ahogy az első írta, ilyenkor, ha tudod, hogy magasan vagy, öntudatlanul is befelé húzódsz. Meg ne görcsölj rá nagyon, mert akkor biztos, hogy leesel (vonzás törvénye). :-)
2014. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!