Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért félek ennyire a gólyatáb...

Miért félek ennyire a gólyatábortól?

Figyelt kérdés

A barátnőm szeptember elején fog menni gólyatáborba. A bizalommal és a hűséggel semmi probléma sincsen,eddig legalábbis(igaz,csak 7 hónapja vagyunk együtt).

Minden csajra féltékeny aki csak egy kicsit is a közelembe kerül, bárkivel beszélek/találkozok, nem bírja elviselni, és nagyon sokszor kiakad emiatt. Fél, hogy csalódni fog,nem akar elveszíteni. Mindig azt mondogatja, hogy ha lehetne, minden percét mellettem töltené.

Ezek mindig megnyugtattak. De most,hogy utánanéztem, mégis mit takar a gólyatábor, kicsit meginogtam...A sok pia, az egy éjszakás kalandok,a sok feladat ami kissé már a hűség határait súrolja. Egyszerűen félek, hogy sokat fog inni, és valami történik...Akár egy csók...

Folyton azt hajtogatja, hogy nincs mitől félnem, ismerhetném már ennyire. De egyszerűen nem hagy nyugodni a gondolat, hogy miket csinálhat majd ott...Mégis mit tehetnék?



2014. aug. 3. 15:12
 1/4 Antal15 válasza:
Biz benne!!!!
2014. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antal15 válasza:
Ha tényleg szeret nem fog megcsalni
2014. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is idén megyek gólyatáborba. Több, mint 2 éve együtt vagyunk a barátommal, és tényleg nagyon szeretem. Hidd el, ha tényleg annyira szeret amennyire azt mondja, biztosan nem fogja átlépni a határokat, ahogyan azt én sem tenném! Bízz benne, annál többet úgysem tehetsz és ha ezt ő érezni fogja, akkor tényleg a nap összes percében veled fog akarni lenni :) 18/L
2014. aug. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. aug. 5. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!