Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Hannibál c. sorozatban...

A Hannibál c. sorozatban Hannibál és Will milyen kapcsolatban állnak pontosan?

Figyelt kérdés
Megnéztem a sorozatot és nem pontosan derült ki számomra. Hannibál meleg esetleg és vonzódnak egymáshoz?

2014. aug. 4. 04:14
 1/2 anonim válasza:
67%
Nem meleg. De mivel pszichopata, ezért képtelen érzelmeket táplálni, így barátoknak sem lehet őket tekinteni. Hannibal érdekesnek találja Willt ,próbára teszi,feszegeti a határait.Gondolom magához hasonló képességűnek és személyiségnek találja.
2014. aug. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lestat_626 válasza:
100%

Hadd magyarázza ezt meg helyettem Hugh Dancy (Will):

"A szerelem, amit egymás iránt éreznek, az valódi és mély érzés. De ugyanakkor a lelkesedés is közös bennük. (..) Az 1. évad 2. részében a kulcs, ami számomra megnyitotta az ő kapcsolatukat az volt, amikor elkezdtek beszélni az esetről és egyből szikrázni kezdett a levegőt és ők ezt élvezték. Ez olyan, mint mikor valaki sokáig egyedül sakkozik, majd rájön, hogy mással is játszhatja és akkor "felrobban az agya". Mindketten "csiklandozzák" a másikat, ami számos tweetet kreált (...). Ez nem olyan, hogy két férfi, akik "csak barátok", ez egy mély és gazdag szerelem."

(Forrás: [link]

Bryan Fuller a sorozat készítője a tavalyi Comic-Conon ezt mondta a Hannigram témához kapcsolva: "It brings up an interesting question about ‘what is love?' And love between two characters doesn't necessarily have to be sexual to still be love. It can still be valid, it can still be powerful.” => Ez a téma felvet egy érdekes kérdést, hogy mi a szerelem? Milyen az a szerelem, ami két karakter között van, de nem feltétlenül szexuális jellegű, de ennek ellenére szerelem? Ettől még ugyanolyan érvényes és erős.

Továbbá azt is hozzátette, hogy szerinte ilyen szerelem van Will és Hannibal között.


Ha tudsz angolul és érdekel a téma, ajánlani tudom az összes interjút Bryannel és Hughval, ők ketten nagyon értik, hogy mi a helyzet Willel és Hanniballal.

Személy szerint én azt mondanám, amit Hugh: szeretik egymást, de ez a dolog nem szexuális. Vonzódnak egymáshoz, mert ugyanolyanok és örülnek, hogy végre találtak valakit a világon, aki megérti őket. :)

2014. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!