Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy fusson normálisan a...

Hogy fusson normálisan a Bioshock 1?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy leszedem a Bioshockot,angolul simán el indul(1.0-ás verzió).Leszedem hozzá a magyarosítást felteszem(1.1-es verzió),azzal is fut,de ha a grafikát akarom beálítani kikapcsol,és a játék is kikapcsolt akkor amikor,Atlas segítségül küldi a robotokat.

Most azt mondod hogy a hülye gyerek miért nem szedi le az 1.1-es patchet és működne.Csakhogy ha azt is felteszem,akkor eleve el se indul a játék csak a menüt hozza be.Win7-em van egyébként.Hogy csináljam meg hogy normálisan fusson?



#BioShock #bioshock probléma
2014. aug. 4. 11:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Szerinted én nézem a steamot nem,mert inkább azt nézem hova tudnák elhelyezkedni.Ahoz meg hogy ezeket lássam egész nap a steamot kellenne lesnem,mert az időzóna sem egyezik például a leárazásoknál,ingyen játékok,hiszed azt.

"De tényleg az irónia csúcsa elkommunizálni egy kapitalizmusról szóló játékot."

Na ez hogy jön ide? Ahelyett hogy itt éled ki magad inkább,bújd a steamet.

2014. aug. 6. 14:31
 12/20 A kérdező kommentje:
Parasztozok mert a trollok agyilag felkúrnak,nem vagyok egész nap gép előtt és nem is leszek,de a bioshockkal régen játszottam és nagyon kerestem.Már amúgy megy és normálisan fut is mert megoldottam,és képzeld kevesebb macerával jár mintha steamen megvenném.Ha lenne pénzem megvenném,de az utolsó vasamat fülhallgatóra költöttem.És szerintem 40000 forintból havonta megélni nem kis dolog,és nem lehet csak úgy kidobálni 1-2000 forintokat.
2014. aug. 6. 14:44
 13/20 A kérdező kommentje:
Ja és bocsánat ezek szerint én vagyok a hülye,szívélyes bocsánat azért mert nem tudsz rólam semmit és úgy jártatod a szád.Éljél meg annyiból mint mi és majd meglátod.
2014. aug. 6. 14:46
 14/20 anonim ***** válasza:

A Steamen mindig este hétkor vált a napi akció, ha ez nem megfelelő a magyar időzónához, akkor semmi. Emellett van egy kívánságlista is, amit létrehozhatsz. Ha arról bármi akciós lesz, megy egy e-mail, nézned sem kell.

A Humble Bundle-n két hetente vált a fő csomag. Két álló héten keresztül egy centért adták a Bioshockot.


Ingyen játékok? Sniper elite V2. Dead Space. Battlefield 3. És ha jobban érdekelne lehetne jóval több is, úgy tűnik kezd kifejezetten divattá válni tényleg semmiért osztogatni ilyen játékokat.


A játék nem létszükséglet, innentől kezdve hadd ne hasson meg, hogy mennyi pénzből kell megélned. Majd ha dolgozni kezdesz, akkor talán megbecsülöd azt a munkát, amit a készítők fektettek abba, hogy te játszhass.


"De tényleg az irónia csúcsa elkommunizálni egy kapitalizmusról szóló játékot."

"Na ez hogy jön ide? "

https://www.youtube.com/watch?v=sF0O-aXbae8&feature=player_d..

2014. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Akkor ingyen osztogatják,engem nem érdekel ezt a játékot kerestem és megtaláltam ennyi.Tudom mennyi energiát fektetnek bele egy-egy játékba,és tudom mennyi pénztől esnek el(de ha ingyen osztogatják,még ha régi is akkor is mennyi pénztől esnek el,szerintem akkor már tökmindegy hogy letöltik-e vagy odaadják,mert ingyen van mind a kettő),nekem ez a könnyebb út,nekem ez egy játék.Igen épp azért nem fogok ezzel foglalkozni,mert nem létszükséglet.Meg akartam szerezni,és úgy hogy normálisan fusson megtettem.Ez volt a kérdés is,amit nem fogtál fel,hanem egyből vedd meg.Meg ezek angolul vannak nem?
2014. aug. 7. 15:00
 16/20 A kérdező kommentje:
A kommunistás mondatodra a válasz.Arról nem én tehetek,reklamálj a készítőknek,hogy nem tetszik a munkájuk,de ugye te fizetsz érte így jogod van becsmérelni a munkájukat,amit ők készítettek.Sok dolog hülyeség a játékban,sok dolog viszont igaz,de engem nem ez érdekel,csak hogy jól szórakozzak a játékon,jó pillanatokat hozzon.Tudod a politikai dolgok(ami a mai világban nincs mert nyílvános korrupció),az maradjanak a való életre,mindenki úgy néz a játékokra ahogy akar.
2014. aug. 7. 15:05
 17/20 anonim ***** válasza:

"Meg ezek angolul vannak nem?"


Úgy.

Jó szórakozást!

2014. aug. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Na látod ezért nem fogok steamról venni,mert ugyanúgy azzal is meg kell csinálni a patchelést,meg a megfelelő crackleszedést,ha egyáltalán meg lehet.Plusz van olyan játék ami csak magyarul jelent meg és nincs hozzá magyarosítás,fölösleges lenne megvenni.
2014. aug. 8. 09:17
 19/20 anonim ***** válasza:

"mert ugyanúgy azzal is meg kell csinálni a patchelést,meg a megfelelő crackleszedést"


Egyre értetlenebbül olvasom megjegyzéseidet. A Steam automatikusan lefrissít mindent. Moddolni lehet egyes játékokat, de az meg a te dolgod. Ha nem tudsz angolul, az is.

2014. aug. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Értetlenebbül,mert látszik hogy nem értesz ehez.

Lefrissíti,aham amikor 60000 patch van egy játékhoz,és nem biztos hogy az a jó a magyarosításhoz,vagy máshoz,amire ő lefrissíti.Nemtudok angolul nagyon az igaz,és az nem annak a hibája mert nem tanultam,hanem teljesen más.

Moddolni játékot,vagyis telerakni minden szir-szarral,hogy a végén már nem is hasonlít ahoz a játékhoz amit elkezdtél játszani.Na ha a letöltés mocsokság akkor,ez még jobban az.

2014. aug. 8. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!