Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen tényleg nem lehetett...

Régen tényleg nem lehetett gyereket bevinni a Metróba? (áruház)

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Igen, még mikor én kicsi voltam. Nálunk, Szombathelyen a bejáratnál voltak asztalok, ahova leültették a gyerekeket a szülők, és volt ott papír meg színes ceruza.

17/f

2014. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem jött volna a válság, akkor nem is lazítottak volna a házirenden. Ez tulajdonképpen egy nagyker áruház. Kisgyerekek ritkán tulajdonolnak/vezetnek céget, s árubeszerzőként sem foglalkoztatják őket.

Nagyon sok termékféleséget csak nagyobb kiszerelésben árusítottak.

2014. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Bizony, és táskát se lehetett bevinni, berakatták a megőrzőbe. És 5e Ft volt a minimum vásárlási összeg.
2014. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%

Első: arra én is emlékszem :) (Szintén szombathelyi)

Valahogy úgy volt hogy ha már elmúltál 12 akkor mehettél be. És iskolában mindig dicsekedtek a "nagyok" hogy ők már voltak bent. :)

2014. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon helyes, bar igy lenne ma is! Gyereknek szerintem semmi keresnivaloja se plazaban, se egyeb helyen. Se neki nem jó, se a tobbi embernek aki ott van
2016. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!