Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Be szeretnék lépni az ncore.hu...

Be szeretnék lépni az ncore.hu oldalra és nem jön be valamiért?!

Figyelt kérdés
beírom a felhasználónevet és a jelszót..elfogadja viszont nem az ncore jön be, hanem a 2coal.com oldalt hozza be... nem tud valaki segíteni ? vagy most mindenkinél ilyen ?

2014. aug. 4. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármi mást csinálsz: ha úgy gondolod hogy ez az "nCore" nevű oldal amire mindenki be akar kerülni, akkor tévedsz. Egy egy átverés másolat oldal, ahol jobb esetben csak nem kapsz hozzáférést, rosszabb esetben több ezer forintot szednek ki belőled és nem kapsz érte semmit (azt biztos nem amire számítasz).


Az eredeti oldal csak a .cc és .nu domain alatt érhető el, és zárt. Meghívóval lehet bekerülni, amit egy belső tagnak több feltétel alapján lehet hosszú idő alatt, vagy ha ő támogatni hajlandó. Kívülről nem létezik bevásárlási lehetőség, sem sms-reg.

2014. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul írtam.. ncore.(cc) oldalra szeretnék bejelentkezni..és regisztrálva vagyok szóval elég régóta használom, de most valamiért nem akar beengedni..egy teljesen más oldalt hoz be ..
2014. aug. 4. 19:23
 3/3 A kérdező kommentje:
nah, megpróbáltam az ncore. "nu"-t és ott már beengedett..ezekszerint már a cc.sem fog működni? vagy csak engem nem akar beengedni...
2014. aug. 4. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!