Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy lehetne a...

55virag55 kérdése:

Szerintetek, hogy lehetne a falu arculatán változtatni?

Figyelt kérdés

Azt a feladatot kaptam, hogy gondolkozzak el azon mivel lehetne feldobni, újítani egy kicsit a falu kinézetén. Eddig

nem sok minden jutott eszembe.



2014. aug. 5. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A nem sok inden közt szerepel a köztéri virágosítás, fásítás, szemétgyűjtés, információs táblák, tanösvény ha van, szobrok, kapuk, játszóterek, szökőkutak, díszes utcanévtáblák telepítése? Ha igen, akkor nincs ötletem.
2014. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik falu? Hány fős? Hol fekszik? Nem lehet alternativákat adni ha nincs mire alapozni...
2014. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy falu arculatát a lakóházak és a kerítések állapota/állaga eleve meghatározza. Az elhanyagolt kertek látványa is ront az összbenyomáson. Látatlanban ötletek adni nehéz.
2014. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tiszaszentmárton, Kb. 1500 fős és az ukrán határ mellett fekszik. A virágok, a játszótér az nekem is eszembe jutott.
2014. aug. 5. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ötletelés lehetőségeinek határt szab a felhasználható pénzkeret. Más megvalósítani valamit 10 ezer forintból és megint más 100 millió forintból. Minden utca aszfaltozott?
2014. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen minden utca aszfaltozott. Hát olyasmi kellene ami nem több milliós összegekbe kerülne.
2014. aug. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!