Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskola (? ) Többi lent

Iskola (? ) Többi lent

Figyelt kérdés
Ha megtanulok valamit pl.:töri,infó,a versek nem ide tartoznak teljesen megtanulom el is mondom, elmegyek a suliba reggel előtte átismétlem otthon a suliban is átismétlem az óra előtt is átismétlem és amikor oda kerül a dolog mindig elfelejtem.Miért van ez?11/LA válaszokat előre is köszi aki irt választ annak megy a zöld pacsi.

2014. aug. 5. 14:03
 1/3 szántóvető ***** válasza:
92%

én is így voltam ezzel,csak azt tudtam megjegyezni ami érdekelt.de a számomra érdektelen dolgokat ha meg is tanultam gyorsan elfelejtettem.megoldást nem találtam a problémámra,remélem neked sikerülni fog.

biztos van olyan dolog ami az érdeklődési körödbe tartozik,fogadjunk hogy azokat sosem felejted el.

2014. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem is hasonló a problémám:)az ember nem mindent tud megjegyezni ez tény!:)de mondjuk próbáld kapcsolatok hoz kötni a dolgokat:)en töri pl.:Mátyás király február 23.-an született mint apukám akkor csak 571ev van közöttük akkor igy tanulok meg:apa ugyanakkor született mint Mátyás király csak 571evvel fiatalabb:)remelem tudtam segíteni:)
2014. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi majd kipróbálom ment a zöld pacsi mind kettőtöknek
2014. aug. 6. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!