Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 15 évesen...

Mit csináljak ha 15 évesen még nem tudom mit akarok kezdeni magammal?

Figyelt kérdés
A ismerőseim körében már mindenkinek meg vannak a cèljai, orvos, grafikus, programozó, stb. Én pedig itt állok a kereskedelem és marketing szakon, egy matek pótvizsga előtt és nem tudom mit szeretek, mit érdemes csinálnom. Elég buta vagyok mind a reál mind a humán tantárgyakhoz, semmi szociális ismertem, elég ügyetlen vagyok gyenge fizikummal, akaraterő és kitartás nélkül. Olyasfajta vagyok aki egymaga nem tud megállni a saját lábán. Az ilyen emberekkel mi lesz?

2014. júl. 29. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd talalsz magadnak valami szakmat, aztan azt fogod csinalni. Bolti eladokra, gyari szalagmunkasokra stb. mindig szukseg lesz.
2014. júl. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor valami olyat fogok csinálni, ki tudja mennyi ideig, amit utálok?
2014. júl. 31. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
lehetseges. sokan az egesz eletuket ugy elik le hogy olyat csinalnak, amit tulajdonkeppen utalnak. Sot, szerintem a tobbseg ilyen.
2014. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, nem szeretek a többséghez tartozni. Meg különben is a bolt munkák többségéhez állni kell, és, mint mondtam, nincs jó fizikumom, nem lennék erre alkalmas munkaerő.
2014. aug. 1. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem eleg naiv vagy meg :)


A legtobb embernek egyszeruen nincs valasztasa, csinaljak amit dobott nekik a gep.


Tudod kinek van valasztasa? Aki sokkal okosabb es szorgalmasabb mint az atlag. O eldontheti hogy mit szeretne csinalni, de az atlag, vagy az atlag alatti nem igazan.


15 evesen nem vagy lemaradva semmirol szorgalommal rengeteg dolgot lehet potolni.

2014. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Attól tartok meg kell cáfoljalak, 15 évesen már pont hogy lemaradtam. Nem tudom, hány éves vagy, és azt sem régebben, ez hogy s mint ment, de ma már 15 évesen egy gyerek nem gyerek. 15 évesen már tudnom kéne mihez értek, mi az ami érdekel, sőt, már le vagyok írva, otthon is és az iskolában is. 15 évesen már azt kéne mondanom, hogy van egy célom és arra kéne koncentrálnom, de cél nélkül nincs ami motiváljon, motiváció nélkül miért csinálnék bármit is?

(És mielőtt valaki mondaná, én is élvezném még a gyerekkorom, de ez több mint heti 30 órával és egy matematika pótvizsga előtt ácsorogva picit lehetetlen.)

2014. aug. 2. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!