Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok éve rágom a körmöm, a...

Sok éve rágom a körmöm, a szüleim szerint ideges vagyok, szerintetek? (nem kérek aggresszív válaszokat)

Figyelt kérdés

Az életem olyan,mint a macskáé és a kutyáé.Apám 2 hónapos koromban elhagyott azután el is lopott.

A mamámmal élek és a tatámmal.Ők minden nap veszekednek egymással és mamám is folyton nyaggat.

Anyám külföldön él és dolgozik.Szeretne boldoggá tenni,de nem vagyok megelégedve a sorsommal,de nem szeretném közölni vele.Nagyon ritkán látom őt.A nyaram örömteli,de mégsem az igazi.A nagyszüleim cikiznek,hogy ne legyek olyan kamaszos,de nem megy olyan könnyen.A tanulásommal meg vagyok elégedve csak olykor lemaradok a 3top barátnőim mellett.A matek és a bigit sikerült majdnem elszúrni.

Ezért rágom folyton a kőrmeim?

Mit ajánlotok?A körömlakk kizárva.(na tessék már megint a számba vettem)



2014. aug. 5. 15:59
 1/5 anonim válasza:

Nude Gel lac

2500ft

vagy körömerősités körmösnél

ezek természetes körömágy színűek

észre se lehet venni

2014. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hagyd a francba :D (egy körömrágó)
2014. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondold azt, hogy undorító. Mert tényleg az. Én sose rágtam és nem értem mások miért teszik, pedig nekem aztán jó stresszes az életem.
2014. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem:-) Köszönöm:D
2014. aug. 8. 12:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja,igen.Elfelejtettem mondani,hogy találtam rá megoldást.Ezt egy könyvből loptam.Csak annyi volt a dolgom,hogy bekössem 2_3 újjam szelotéppal,ez azt jelzi,hogy nem rághatom a körmöm.Eddig 2 napja nem nyúltam hozzá:-)
2014. aug. 8. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!