Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy lány kicsit animésen öltözködik?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ menyire.

DE az attól is függ hogy azok akik látják milyen véleményen vannak az animékről,vagy hogy tudják-e hogy mis is az. Küldj egy képet és megmondom hogy mit is gondolnék ha meglátnálak az utcán. Lehet olyan is amin nem te vagy hanem pl valaki aki hasonlóan öltözködik.

2014. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én annyira feltűnően nem szeretnék, csak pl hasonlóan (igazából most h belegondolok nem is olyan animés *-*) én úgy gondoltam pl hogy rakott szoknya meg ilyesmik amik sok animében jelen vannak, és igen a körülöttem lévők ismerik az animéket, de annyira nincsenek oda értük :/
2014. aug. 5. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A rakott szoknya nem durva. De ha olyan rövid mint egyes animékben... A japán suli egyenruha nem túl jó ötlet.
2014. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy értem a matróz ruha.
2014. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a tipikus animés erőltetett pantyshot-okat hanyagold. ;)
2014. aug. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hanyagolom ;) és köszi a válaszokat ^^
2014. aug. 7. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!