Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az el fogadhato...

Szerintetek az el fogadhato ha egy 14 éves lány miniszoknyába jár, sminkeli magát, és ki vágott felsőbe jár? Mert szerintem egy normális 14 éves nem igy öltözködik csak egy k. a.

Figyelt kérdés
öltözködés.

2013. ápr. 16. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem elfogadható
2013. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen normális, de hogy te ilyen sok helyesírási hibát vétesz, az nem.

Amikor én 14 éves voltam, akkor is pillangók voltak egyes lányok maradi szülők szemében. És amikor azok a szülők voltak fiatalok, ők is.

Rossz lány nem a ruhájától, vagy a festéstől lesz.

2013. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ne is haragudj de egy 14 éves kislány ne járjon miniszoknyába és ne sminkeljen még. max otthon játékból...


de pedomaci biztos örül neki

2013. ápr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedo Maci bármit tehet egy 14 éves lánnyal, amit az is akar. A jog szerint már az ilyen korú fiatal már beleegyezhet. Más kérdés, hogy a szülő örül-e neki, illetve, hogy kellően érett-e fejben és lélekben. Testben már készen van.


Kedves kérdező, a fentieket is figyelembe véve: Egy olyan leggings, amelyik tökéletesen kirajzolja ott lent a berendezést, erkölcsösebb, és csinosabb?

2013. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!