Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik rotring a legjobb?

Melyik rotring a legjobb?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl a Zebra M-301 egy nagyon jó rotring, szép, kényelmes, és jó drága, azaz jó minőségű.

[link]

DE, van-e ennél jobb ???



2014. aug. 5. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor kellett már venni rotringot mert mindig elromlottak :D Kaptam vegyesen olcsó rotringokat meg tök profi drágákat is. :D A drágák mind csalódást okoztak... volt amelyiket kibontottam és már tönkre is ment :D Meg volt mikor egész fizikaórán azt szereltem a körülöttem lévőkkel és nem értünk el vele semmit :D Az olcsóbbak meg (persze nem mindegyik) tök sokáig kibirták (akár 1 évig is) és még ha pár nap után tönkre is mentek akkor is 100ft körül megérte :D Szóval nem mindig a legdrágább a legjobb ;)
2014. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hittem hogy válaszol erre valaki X"DDDD


De konkrétan pl erről mi a véleményed / véleményetek ?

Ez megéri (passz 700-1000 ft-ért) ??

2014. aug. 6. 16:42
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó minőségűek a zebra termékek! Egyértelműen megéri!!!!
2014. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Főleg akkor ha osztálytársad kibelezi, ellopja, és otthagyja a tolltartódban a tokot -_-"

Ilyenkor tudnék megölni valakit.

:@

Vehetek ISMÉT egy ki_szott rotringot 1500Ft-ért.

2014. nov. 12. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóljál az osztályfőnöködnek, hogy lopkodják a cuccaidat..

Amúgy nem mindig a legdrágább a legjobb. Nekem ilyen van kettő, szerintem ez megérős. [link]

2014. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!