Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szobatársválasztás a bentlakás...

Szobatársválasztás a bentlakásban? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most megyek kilencedikbe és bentlakásban fogok lakni. A nővérem tavaly már ott volt abban a bentlakásban és most van náluk egy üres hely. Én most nem tudom eldönteni,hogy kikkel menjek egy szobába,mert tesómék már összeszoktak és egy évvel nagyobbak stb. és lehet hogy jobb lenne osztálytársakkal lenni. Csak őket nem ismerem és most teljesen tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?

2014. aug. 6. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a leendő osztálytársakkal költözz össze. Hiszen később is velük jársz majd erre-arra, a sulis feladatokban egymásnak segítetek, a közös ismerősökkel kapcsolatban beszélgettek majd. /Ráadásul lámpaoltás után zajlanak a legfontosabb beszélgetések :) Abból kimaradni kár, és nem is feltétlenül szerencsés./A tesód nyújtotta biztonságérzet max a 2. nap reggeléig lenne érdekes, azután már te is ugyanolyan könnyen fogsz a saját osztálytársaid között mozogni.
2014. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia :) szerintemis az osztálytársaiddal lakjál, nekünk sikerült olyan jól kiválasztani egymást hogy az 5 évet lehúztuk együtt egy veszekedés nélkül, a többiek mind cserélgették a szobáikat de mi 4en végig együtt maradtunk, nagyon szerettem azokat az időket :) annyi hogy próbálj hozzád hasonlókkal lenni, ha visszahúzódó vagy vagy bulizós vagy nemtudom milyen ennek megfelelően csapódj a többiekhez. meglátod jó lesz nagyon :))
2014. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megfogadom a tanácsotokat csak eleinte biztos fura lesz, de szükségem van arra,hogy kicsit elszakadjak a tesómtól,hogy kicsit önállóbb tudjak lenni. :)
2014. aug. 11. 18:13
 4/4 anonim válasza:
2.vagyok. én mindigis visszahúzódó voltam és megtaláltam a hozzám hasonlókat, a tesód még zavarni is fog ha belelendülsz koleszis életbe figyeld meg
2014. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!