Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam ma reggel egy ilyen...

Kaptam ma reggel egy ilyen sms-t! Mit csináljak? Az nem helyesírási hiba a szövegben hanem így küldték!

Figyelt kérdés

" T. Ugyfelünk a FV 2009/02380 sz. szerzodesbol 01.05 napjaig 36319 Ft rendezesre var Kerjuk teljesitse Koszonettel MKB-Euroleasing Autolizing Zrt. Tel 061-345-2424"


Feladó 06303444591 ez meg valami FOLD-R Zrt.

Mit csináljak? hívjam fel őket?

16F


2010. jan. 12. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudod, hogy nincs tartozásod, ki ne fizesd őket mert lehet valami csalás. Szólj szüleidnek meg ügyvédnek ha zaklatnak, meg amúgy is miért sms-t kapsz, ilyenkor levelet kéne.
2010. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Menj be a bankba és tisztázd,a másik cég,meg valószínűleg egy behajtó cég, akinek átadták a tartozásodat. Beszélj mimdkettővel.
2010. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 16 éves vagy, akkor valószínűleg neked nincs ott hiteled. Ezt valaki másnak akarhatták küldeni, csak elírták a telefonszámot. Megkeresheted a neten at MKB-Euroleasing-et, és írhatsz nekik egy e-mailt, hogy nem állsz velük szerződésben, ezt küldték neked, valószínűleg téves telefonszám rögzítés miatt.

Hacsak nem a szüleidnek van ott szerződése, és elmaradtak, vagy késtek egy részlettel.

2010. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ok

már küldtem nekik választ, szüleimnek nincs tartozásuk.

2010. jan. 12. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!