Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek a véleményére adjak, ha...

Kinek a véleményére adjak, ha senkinek sem vagyok igazán fontos?

Figyelt kérdés

Szüleimmel nem tartom a kapcsolatot,mert eléggé problémás az egész család,rokonaim alig vannak,de nem is lehet rájuk számítani.

Barátnőim nincsenek,mert nőkkel nem igazán jövök ki,a férfiakkal jobban kijövök baráti szinten.Nem tudom kinek a véleményére adjak,ha senki se áll mellettem,soha.

Egyedül élek évek óta albérletben,külföldön dolgozok néha táncosnőként,és ebből kifolyólag leginkább férfiakkal vagyok kapcsolatban,de életem nagy részét egyedül töltöm.Nem is aza baj,hogy nincs partnerem,hanem az hogy senkire se számíthatok.Mit tehetnék?Amúgy 20 éves vagyok.


2008. aug. 5. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldtem egy választ privátban. Gyuri
2008. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem jössz ki más nőkkel?

Járj el valahova ismerkedni.

2008. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz ki senkivel olyan jól, ami nagy baj, mert legalább egy embernek kéne lenni akiben megbízol és számíthatsz is rá, akkor szerintem ne adj senki véleményére. Csak halgass saját magadra. Bár szerintem mindenképp kéne szerezned 1barátot vagy 1 barátnőt.
2008. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!