Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvesztettem a nokia lumiámat...

Elvesztettem a nokia lumiámat mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ma elvesztettem a hösök terénél a nokia lumia 610-esem délután felé. kikapcsolt állapotban hagytam el. hivogattam at eggyik haverom telefonjárol valaki felvette és nem szolt bele utána csak zajt hallotam.. és hivogattam és nem volt bekapcsolva.. mit tegyek? mennyek a rendörségre? lécci normális válaszokat..

2014. aug. 7. 21:04
 1/3 anonim válasza:
Szia, érdemes rendőrségre menni ezzel (10 000 Ft feletti érték esetén már tehetsz feljelentést). De ha a megtaláló használtan eladta valakinek kártya nélkül pl GSM üzletbe és úgy tovább adták akkor már nem tehetsz semmit mert úgy már jogszerint az új tulajdonosé ha igazolni tudja hogy vette blokkal vagy számlával. Szóval elég kicsi az esélye hogy visszakapod szerintem....
2014. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem csak nagyon sok fájlom van rajta esetleg valahogy legalább a sim kártyámat nem tudnám vissza szerezni? (vodafon)
2014. aug. 7. 22:11
 3/3 A kérdező kommentje:
és kb a rendörség mit fog ügyben tenni?
2014. aug. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!