Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnák kezdeni?

Mit tudnák kezdeni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy Gimmnáziumban most leszek ballagó,vagyis most végzem el.De utána csillagásznak vagy fizikusnak szeretnék tanulni,de csak az jön ki hogy egyetemre kellenne akkor menni.Azt meg havi 40000 forintból nem lehet finanszírozni.Van eszem és tehetségem is hozzá.Nincs más út,csak ha egyetemre mennék?Vagy valami ötlet tanács? 19/F

Ja és hagyjatok az ez van,meg ez az élez meg sokan vannak így kérdéssel,mert tudom,de attól nekem végződhet máshogy.



2014. aug. 7. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
A 40e az a saját bevételed, vagy a családi kassza?
2014. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Családi kassza,anyám kapja utánam.Ő nem tud elhelyezkedni,mert sose adják meg neki a kellő százalékot.Én pedig a nyáron kerestem,de nem találtam,mert egyből el is kapkodták.Suli mellett meg nem fogok.
2014. aug. 7. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó évben nyugodtan lehet munkát vállalni, ha amúgy nem tanultad agyon magad az eredményekért. Töri, magyar úgyis kevésbé számít. Plusz még van egy nyarad, ennyiből szerintem 2 félévet ki lehetne húzni.


Ha közel laktok, az egyetem sem sokkal nagyobb költség mint a gimi - de amellett biztosan nem tudsz munkát vállalni (2-4 félévig legalábbis).


Másik lehetőség a diákhitel, de az elég veszélyes mező.


Egyetem nélkül pedig egészen biztosan nem lehetsz fizikus.

2014. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pont hogy most érettségizek,ebben az évben emiatt tuti nem vállalok munkát.És kell tanulnom mert emeltszintűt csinálok,ami nem vicc.Még ha eszem is van akkor sem veszem félvállról.

Közel,dehogy.Nógrád megye északi részén lakok,az egyetem meg Pesten van,nagyon nincs közel.

Semmi hitelbe nem megyek bele,mert ezt manapság nem lehet visszafizetni,úgy ahogy kellenne.

2014. aug. 7. 22:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, az első félévedhez képest az emelt érettségi egy vicc.
2014. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó csak ebben és a mostani évben kellett mindent tanulnom.Pszichikai eredetű problémák miatt,ezért mondom hogy van eszem és tehetségem.És ezért mondom hogy nem vicc.
2014. aug. 7. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudnék.
2014. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez valami vicc? Mégis hogy lennél fizikus, vagy csillagász egyetem nélkül??

Majd elmész "időfizikusnak" Kisfaludy mellé?

-LOL. Azt lehet egyetem nélkül, de azt áltudománynak hívják!


Két dolgot tanácsolNÉK.

Csillagásznak véletlenül se menj, tudod te mennyi csillagászra van SZÜKSÉG??

Fizikusként is kihívás munkát találni, de csillagászként...


Ne nákolj!

2014. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Leginkább valami értelme műszaki főiskolát mondanék. Hamarabb elvégzed és könnyebben találsz munkát is!
2014. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!