Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mik a legjobb,...

Szerintetek mik a legjobb, legboldogabb, legrosszabb, legmegalázóbb, legszeretetteljesebb dolgok az életben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem:


Legjobb: A szerelem!

Legboldogabb: Ha szülő leszel és felnevelsz egy gyereket. Sok gonddal jár, de még is jó!

Legrosszabb: Az emberek. Vagyis a legtöbb, csak a pénzre hajt, önző, és csaló!

Legmegalázóbb: Ebből sok van! XD De szerintem egy pasi előtt lehet a legjobban leégetni magad, főleg ha tetszik...

Legszeretetteljesebb: Egy baba, egy kisgyermek. Még olyan ártatlanok a kisbabák, tele vannak szeretettel!


12/L

2010. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

legjobb: zene

legboldogabb: amikor valami egyszerű szép/boldog dologtól elmúlik a nagy szomorúságod

legrosszabb: ha megszakad a szíved valaki(k)ért, mert annyira szeretnél, de nem tudsz segíteni neki(k), hogy jobb legyen

legmegalázóbb: nem tudom, de csak az embertársaink okozhatják

legszeretetteljesebb: szeretni....

2010. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19:48 17/L
2010. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Legjobb: Az, hogy reggel mikor felkelsz nem tudod este hogyan fekszel le, hogy mire számíthatsz aznap. Néha besétál egy ember az életedbe és egy új, boldog korszakot nyit.

Legboldogabb: Oszintén megmondva nem is tudom.. Talán mikor érzem hogy szeretnek és megbecsulnek, mikor valaki a barátjának tart és megbízik bennem.

Legrosszabb: Nos, nem is tudom mi a legrosszabb. Talán mikor véget ér a legjobb, eltunnek azok az emberek akikkel jól érezted magad és egyedul maradsz. Egyszóval a magány!! De erre is szukség van.

Legszeretetteljesebb: Mikor reggel a macskám ébreszt.. Mikor csalódok az emberekben, hazajovok a macskámhoz és érzem, hogy o még szeret és mellettem áll.

Legmegalázóbb: Mikor becsapnak és rohognek rajtad...

2010. jan. 12. 19:56
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
legjobb mopszot tartani, legboldogabb találkozni az igazival, legrosszabb a családról tudomást venni, legmegalázóbb iskolába járni, legszeretetteljesebb tudni, hogy ő az igazi
2010. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Legjobb: egy macska, mely bearanyozza a mindennapjaid

Legboldogabb: amikor amellett az ember mellett ébredhetsz, akit érzed, neked szánt az élet

Legrosszabb: ha elveszíted azt, akiért az életed adnád

Legmegalázóbb: ha sok ember előtt szégyenít meg pl a főnököd

Legszeretetteljesebb: amikor arra ébredsz, hogy a gyermeked apró kezei simogatják az arcodat

2010. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5x élni :)
2010. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legjobb: Elismertség,tekintély abban amiért megküzdöttem

Legboldogabb: Ha sinen van az életem megélhetés és hasonlók tekintetében.

Legrosszabb: Beteljesületlen szerelem vágy

Legmegalázobb: Rosszindulatú céltalan kritika

Legszeretetteljesebb: szüleim kedvező hozzáálása.

2010. szept. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!