Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kortól szokás...

Hány éves kortól szokás MondoCon-ra menni? (20 felett? )

Figyelt kérdés
Egy ilyen kérdést láttam, ahol szerepelt, hogy 12 éves kor alattiak is járnak. (Nincs az még korán?) Na meg ugye cosplay-elni is szeretnék, ha eljutok. 30 éves kor felettiek is szoktak menni? (13,5/L)

2014. aug. 8. 10:06
 1/5 anonim válasza:

szia, én először 11 évesen mentem, és azóta is folyamatosan járok 14/L egyáltalán nem kor függő. van hogy 30 év felettiek is mennek, beöltözve, vagy anélkül. sokszor csak elkisérik a gyermekük.:)

ha valmit még megakarsz tudni, akkor írj :)

2014. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én 13 évesen mentem először a barátnőimmel. Szülővel is biztos jó de azért nem annyira ha a szülő nem szereti az animéket. És még most 16 évesen is járok conra. Akárki cosplayezhet mind1 h hány éves. Volt egy család aki a kisbabáját is beöltöztette és elvitte conra. És öregeket is láttam már conon, 60 fölöttieket. És ott még a biztonsági őrön is rózsaszín cicafülek és farok volt xD de nem kötelező beöltözni. Én 3-ból csak 2-szer öltöztem be.
2014. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
De a többség 13-18 éves
2014. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem se közeli barátaim se szüleim nem szeretik az animéket... xD Az jó lehetett! :D Akkor elvileg nincs különösebben korhoz kötve, nem muszáj a többséghez tartozni.^^

Ha eljutok, szeretnék beöltözni, ha más nem, lolita ruhába. :D

Köszi a válaszokat!

2014. aug. 8. 20:27
 5/5 anonim válasza:

igen ez nincs korhoz kötve éés én is Lolitába fogok öltözni :33 (gurololita)

by: előző kettőtől :)

2014. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!