Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 180 cm vagyok,14 éves lány...

180 cm vagyok,14 éves lány vagyok, remélem nem növök már sokat, és szerintetek olyan 17-18 évesen hordhatok magassarkút? Mert tetszenek, de nem tudom hogy állna hogy ilyen magas vagyok hozzá, szerintetek?

Figyelt kérdés
hosszú és vékony lábaim vannak, ezért mások szerint előnyös a magassarkú

2014. aug. 8. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
nekem tetszenek a magasabb lányok, csak általában "követelmény" hogy a fiú legyen a magasabb
2014. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, ez nekem is, de ha nem lesz barátom akkor?
2014. aug. 8. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért elég sok fiú van 190cm környékén.Viszont ha 185 vagy e fölé nősz akkor a magassarkút elfelejtheted.Meg kb azt is hogy magasabb lesz a pasid töled.
2014. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
57%
Ne hallgass az előzőre. Akármekkora is vagy, hordhatsz magassarkút. Ez a te döntésed. Rengeteg nálad magasabb nő van, aki simán felvesz egy 10 centis magassarkút. Magas pasit is találhatsz, akit nem fog érdekelni, hogy néha fölé tornyosulsz, ha igazán szeret.
2014. aug. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!