Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről lehet felismerni egy...

Miről lehet felismerni egy autómárkát?

Figyelt kérdés
pl. fényszóró, stb. oldalt tudnátok linkelni ha lehet

2014. aug. 9. 00:15
 1/7 anonim válasza:
Miafaszvan????
2014. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt én sem egészen ertem
2014. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
arról beszél hogy ez nem igy van csak példa opel a lámpák ivesek meg ilyen márkára jellemző tulajdonságra
2014. aug. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos elsősorban ugye minden autómárkának megvan a saját maga autójegye.. (vagy nem tudom hogy kell ezt mondani) Szóval a mercedesnek az a jellegzetes karika, benne az a három ágú cucc. A Volkswagennek is megvan a saját maga jegye, a porschének is, stb.

De minden egyes autónak vannak jellegzetes vonásai - pl a porscéknak az első két kerek lámpa. Én általában az autók elején lévő jelet szoktam figyelni ha érdekel milyen márka, de mivel kiskorom óta figyelem, így már kapásból tdom hogy milyen lehet. Idővel rááll a szemed.

2014. aug. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek írom hogy azt az " autojegyet " emblémának hivjak
2014. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én meg azt, hogy azt mercicsillagnak hívják. Nem mondegyik Porschenak kerek a lámpája. Egyébként a hűtőmaszkok azok elég egyediek egy autómárkánál.
2014. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leginkabb arrol milyen jel van az elejen.
2014. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!