Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet halottat áthozatni...

Hogy lehet halottat áthozatni egy másik temetőbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon el vagyok keseredve mert édesapám elhunyt már több mint 2 éve Budapesten lett eltemetve de az élettársa nem foglalkozik a sírral nem jár ki apuhoz én külföldön élek a mamám pedig Tápiógyörgyén él és sajnos én ritkán tudok kijárni a mamám meg sehogy mert már nem fiatal szegény és Györgye nem a szomszédban van.... Sajnos én nemtudtam hogy apu hogy lesz temetve mert nem voltam itthon de az élettársa ragaszkodott hozzá hogy a szülei mellé legyen eltemetve holott nekem semmi közöm a szüleihez meg apu hozzátartozóinak sem.... mégis én gondozom a sírjukat....mamám szerette volna a papa mellé temettetni aput de az élettársa nem engedte most meg felé se néz.... Hogy lehetne átvitetni Tápiógyörgyére? Volt e már valaki hasonló helyzetben? A segítséget vagy a válaszokat előre is köszönöm :-)

#halott #átszállíttatása
2014. aug. 9. 16:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!