Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már valakinek esküvője...

Diamond28153 kérdése:

Volt már valakinek esküvője Horvátországban, vagy Görögországban?

Figyelt kérdés
Titkos esküvőt szeretnék, csak a két tanúval, mondjuk Horvátországban, vagy Görögországban! Segítsetek, mi kell hozzá, milyen papír?

2014. aug. 11. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A polgárit nem tudom, leginkább az anyakönyvi hivatal tudja megmondani szerintem, hogy pontosan mire lesz szükséged hozzá, Őket lenne érdemes megkérdezni. Ha egyházit (katolikus) is szeretnél, egyébként jó eséllyel találhatsz magyarul beszélő papot Horvátországban legalábbis, csak az adott hely plébániájától kell engedély arra, hogy adott templomban eskethessen (ha amúgy nem oda tartozik). A jövő héten lesz egy esküvői kreatív fotózásom víz alatti TTD-vel egybekötve, Horvátországban, de konkrét esküvőt még nem fotóztam ott így csak ennyi infoval tudtam szolgálni. Remélem azért valamelyest hasznos volt. :)
2014. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azóta rájöttem, hogy felhívom az adott ország nagykövetségét, és nagyon készségesen útbaigazítanak a dologgal kapcsolatban. :)

2014. aug. 13. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!