Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki volt idén Görögországban,...

Tinker Bell kérdése:

Ki volt idén Görögországban, Horvátországban vagy Olaszországban busszal nyaralni?

Figyelt kérdés

Pontosan merre voltatok, melyik utazási irodán keresztül és mennyiért?

Ez alapján fogom eldönteni, hogy jövőre hova menjünk nyaralni.


Köszönöm!


2010. szept. 19. 16:38
 1/8 anonim válasza:
100%

Én Görögben (Stavros) voltam az Apollon travellel.

Fő szezonban. Kb. 150.000Fizettem be, + amit ott költöttünk.

2+1 Fő

2010. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi tavaly voltunk bár, de az árakat lehet viszonyítani.

Görögben voltunk, Zakynthos szigeten, tehát elég délen. 28 órás buszút volt, a Grand Tours Utazási Irodával.

Főszezonban voltunk, 1 főre a buszút+szállás+persze az idegenvezetői szolgáltatás volt 67.900 Ft. Mi kértünk még fix ülőhelyet a buszon, ez 3000Ft/fő volt. Ez szerintünk nagyon jó iroda, az ár korrekt, amit kaptunk az is tökéletes volt, a busz is, végig légkondi ment (1 dolog: nincs a buszon wc), 3-4 óránként megállt. Mi velük megyünk jövőre is, akkor biztosan drágább lesz kicsit, olyan 70.000/fő lesz. Költőpénz 2 főre 100.000 Ft volt, de nem spóroltunk, nem is szórtunk, csak úgy normálisan, minden este menü az étteremben és ajándékokat is vettünk.

2010. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Várom a továbbiakat!

2010. szept. 19. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi harmadjára utaztunk már Nei Poriba (Görögo.).Mi a Kalandozás Travellel szoktunk utazni.Fő szezonba szoktunk menni,és idén fejenként 54900 ft/fő volt.Ebben benne van a szállás és az utazás.

Itt a weboldaluk:

[link]

Lehet velük Olaszba és Spanyolba is utazni.

2010. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, offolni fogok...


Ezeket az árakat 1 hétre írtátok?

Nekem kicsit soknak tűnik ahhoz képest, hogy 1 hét 20-on órás buszozás...

A barátommal 2 hetet voltunk Rodoszon, Falirakin, repülővel mentünk fejenként 110e-ért. (Karthago Tours, apartmanban, közel a strandhoz és a központhoz, ellátás nélkül, de ebben benne van az illeték és a transzfer is)

Ehhez képest az egy hét busszal 70e elég soknak tűnik nekem. Már úgy értem, hogy rettentő kényelmetlen és fárasztó lehet ennyit buszozni, nem?

2010. szept. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi hétfőn indultunk délben Nei Poriba és következő hét szerdáján kb. reggel 9-re értünk haza Budapestre.Kb. 20 órás az út.Tehát utazással együtt a 10. napon érsz haza.(Nei Pori)
2010. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Én Stavrosban voltam Apollon-travellel.

Odajárok évek óta.

Elő és utoszezonban megyek.

Tegnap jöttem haza sajnos.

Szept.3-19-ig a két hét 60000 ezer volt.

2010. szept. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Görögországban, Olympic Beachen voltunk, lényegtelen, hogy kikkel, mivel szerbiaiak vagyunk, fejenként 300 euró volt. [2 személyes apartmanban, félpanziós ellátással] Kb 16 óra volt az út.
2011. márc. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!