Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni gitározni?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt lehet megtanulni gitározni? és érdemes 15 évesen még elkezdeni?

2014. aug. 11. 21:10
 1/5 (R)Ina válasza:
Szerintem erdemes, en gitarorakra jartam de sajnos a tanar aki tanitott elkoltozott, igy nem tudta folytatni a tanitast. Kb.9-10 evesen kezdhettem, es 2-3 evig tanultam, eleg jol tudok mar. Ha most elkezded es rendeszeresen gyakorolsz, jarsz az orakra akkor szerintem erdemes elkezdened! :)
2014. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sose késő elkezden :-) ..én 17 évesen kezdtem és most 18 vagyok :-D ..még van mit tanulnom de érdekel és nekem sokat jelent :-)

De nagy különbség van a gitározás és az eltudok játszani dalok között :-) ( remélem hogy érted hogy hogyan gondolom :-D )

2014. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdd el nyugodtan, sose késő.
2014. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig érdemes elkezdeni. Ha kitartó vagy, elég hamar fel tudsz fejlődni olyan szintre, hogy elő tudd adni az egyszerűbb dalokat (azok gitár szólamait). De ha sosem tanulsz meg profin játszani, akkor is kellemes időtöltés. Zenélni, ezáltal is kifejezni magad mindig öröm. Egy gitár manapság már nem is feltétlenül drága mulatság. Annyiért lehet már használható hangszert kapni, amennyit sokan egy éjszaka alatt elbuliznak.

Egyébként meg vannak, akik úgy tartják, hogy gitározni nem lehet megtanulni, de mindig törekedni kell rá. Nyilván nem lehet minden létező technikát elsajátítani, de ez nem is szükségszerű.

2014. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sok nagy gitáros annyi idősen kezdte, szóval mindent bele... vegyél egy gitárt, kezd el tanulni magadtól (interneten sok gitárleckét talalász, youtubon stb) 1-2 akkordot egyszerű riffeket/számokat aztán meglátod mennyire is gondolod komolyan, csak azután érdemes gitártanárhoz menni
2014. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!