Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szüleim nem akarnak tabletet...

A szüleim nem akarnak tabletet venni nekem mert szerintük ugyan azt tudja mint a telefonom és a számitógép. Hogy tudnám meggyőzni őket?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

mondjuk van igazság abba amit mondanak :)


pl ha elmész valahova és játszani akkarsz a telefon kicsi és a gépet meg nem tudod magaddal vinni :)

2014. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszolö nem tudom mit akart mondani/kavart, de mégis mekkora a telefonod kijelzője? Vagy milyen? Laptop vagy pc-d van?
2014. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 igaz :) nem érthető teljesen 1. fele a szülei érveléséhez szólt


a 2. fele a példa meg hogy hogy érverjen :)

2014. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért szerinted miért lenne rá szükséged, ha van telefonod és számítógéped is? Ne haragudj de igazuk van. Pénzkidobás.
2014. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván a szüleid nem hülyék csak öregek. Levágják ők is, hogy tanulni csak otthon szoktál, ahhoz bőven elég a számítógép, ahhoz meg hogy mindig elérhető legyél, neked is elég a telefon, akkor meg mire is kellene a tablet? Naná, hogy játszani, amit otthon biztos nem engednek órákig. Te meg úgy gondoltad, hogy akkor majd elmész otthonról, és viszed magaddal hozzá a tabletet, hű de rafkósan átvágtad őket.
2014. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb. arra van tartva, hogy melóba indulás előtt a WC-n elolvasom a híreket. Sok értelme tényleg nincs, néha jól jön, nyaraláskor (bár idejét nem tudom mikor voltam utoljára, szal ezt csak úgy elképzeltem, hogy ott talán használnám). :D Egy darabig használtam XBMC irányítására... Nem mondom, hogy pénzkidobás, mert híreket olvasni tényleg sokkal jobb rajt, mint egy 3-5 colos telefonon, de ha a Dunántúli Napló árát kiszámolom erre a pár évre, amióta megvan, akkor nem volt egy nagy üzlet, valóban...

Nem tudom, hogy hány éves vagy, de azt látom, hogy a kb. 96 után születtek bele vannak gyógyulva a telefonjukba, szóval simán eltudom képzelni, hogy 100× több dologra használnád, mint én, így nem is értem a kérdésed, érvelni akarsz, akarod, tudod, hogy miért akarod, ezen érveket sorold fel szüleidnek.

2014. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!