Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakma lenne jó nekem?

Milyen szakma lenne jó nekem?

Figyelt kérdés

Tehát 14 éves vagyok és dönteni szeretnék mi legyek. Lehet korai még de el szeretném dönteni. Nehéz így mert nem ismertek de megpróbálom leírni. Szeretek olvasni, az irodalmat,törit,nyelvtant,angolt,bioszt és a kémiát. Kb. ennyi tantárgyat tanulok szívesen. Biosz kémia révén orvosra gondoltam de az nem szeretnék lenni. Irodalom,nyelvtan,töri révén ügyvédre gobdoltam de kezdek arról is lemondani mert azt mondják a többi egyetemhez képest különösen nehéz.

Szerintetek mi legyek?


2014. aug. 12. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd most eldönteni? Még mindig korai. Válaszd azt a szakot középsuliba amelyik a legjobban érdekel/tettszik és még van időd goldolkozni ezen;). 15 vagyok.
2014. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tetszik*
2014. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A jogász sem nehezebb szerintem, mint egy orvosi, vagy valami jobb műszaki. Csak ott is sokan vannak, így lutri, hogy be tudod-e nyalni magad valahova. Ha bejön a biológia, kémia, lehetsz gyógyszerész, vegyész, biomérnök. Mind jól kereső állás és nem kell betegekkel foglalkoznod.
2014. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!