Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha álmomban az...

Mit jelent az ha álmomban az udvaron farkasokat láttam és éles végű vasrúddal elzavartam őket. De egyet megöltem a sötétben összeszurkáltam de ő beteg volt eleve és mozdulni, védekezni sem tudott?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyszerűen csak túl sok töltött káposztát ettél lefekvés előtt... :)
2008. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nincs jelentősége ennek az álomnak.

Nem lehet hogy túl sok horrorfilmet nézel ami farkasokkal van kapcsolatban?

2008. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam filmeket nézni, tv-t se kapcsoltam be mar 2 hete:)
2008. aug. 6. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
FARKAS - Kedvetlenség. Fehér farkas: új ismerőseid csalódást okoznak. Szelíd farkas: megbékélés, beletörődés. Támadó, vicsorgó farkas: lázadozás. Farkas, ami kosarat, csomagot visz: nagyon keserű gond, amitől lassan megszabadulsz.
2008. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Na, végre egy igazán gyakori kérdés! És egy olyan, amire az emberek nagyon kis százaléka tudja aválaszt, pedig a válasz mindíg is itt rejtőzött, ma pedig bárki számára hozzáférhető! Lehet hogy van más módszer is, nem zárom ki, de én a google-t javaslom elindítani: a keresendő kifejezésnek megteszi a kérdésed - és persze dobj fel egy 300 oldalú testet, amelyik oldalával leesik, az a találat tartalmazza a választ! De számozd meg előtte, mert lehet piszok ideges leszel, ha elfelejted melyik oldal melyik szám! Kiolvasni sem nehéz: a "farkas", "álom", "mitjelent az?" betűket tetszőlegesen csoportosítsd a találati oldal elemeihez, fotózd le a csoportokat, faxold el - majd vissza, szkenneld, kontrasztosítsd, rendezd sorba a fekete-fehér képeket.

Végül imádkozz, engedj rá egy recognizáló szoftot, és (ha jól imádkoztál, hohó!) az eredmény pontos, részletes. Lesz.


Megjegyzem: én is farkasálmokkal kezdtem, először nem bíztam igazán a módszerben, de bevált! Azóta továbbhaladtam, rájöttem, hogy A MÓDSZER BÁRMILYEN ÁLOMRA JÓ!!

Amúgy ezt a Halo2-ben súgta egy ellenfelem a másiknak, de szerencsére a földönkívüli, akivel éppen kagylóztunk, ösztönösen fordította nekem, így kerülhetett a birtokomba.


Na. Mostmár mindent tudsz. Menj békével utadra!

2009. ápr. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A nevem titok válasza:
Az utolsó komi nagyon ott van! XDD Még most is azon nevetek! XD
2012. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!