Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10éves vok és baromi sok...

10éves vok és baromi sok pénzem van. Van vagy úgy354000-Ft-m. Mire költsem mindenem megvan? Van : számitógép LG teló, i-phone, tabó, ELEKTRONIKUS sminktároló. Meg LED tw. Mit vegyek még?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
adományozz a rászorulóknak!
2014. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nyelvtankönyvet.
2014. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

inkább add nekem :P

Szerintem amúgy tartsd meg, és majd a jogsit tedd le belőle amikor már 16 leszel. Nem kell elkölts a pénzedet, később egyetemen nagyon jól fog jönni :)

Sőt, akár utána is.


Tudom most azt gondolod mi a fenének elrakni, majd úgyis lesz. Én is így álltam hozzá, de aztán most úgyis olyasmire költenéd el, amit kidobsz.

Jogsi pedig tök jó dolog, ha már megvan és mész is.

Aztán meg ha idősebb leszel kimehetsz Bécsbe, vagy világot látni ,bejárni MAgyarországot, vagy ahova akarsz.


Ja, és a pénzed NE tárgyakra költsd, hanem élményekre. A tárgyak csk másodlagosak, és a legjobb az hogyha elmondhatdo hogy "igen, ezt is átéltem, és király volt"


Mondjuk én majd egy Porschét fogok venni, és azzal kimenni a német autópályára :D

2014. aug. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért 354 ezer Ft nem olyan baromi sok pénz. Vannak országok, ahol ez a minimálbér. Meg amég ez nem tartós jövedelem, hanem apádtól kaptad egyszeri alkalomból, akkor inkább ne cseszd el minden hülyeségre! Inkább kérd meg faterod, hogy tegye be a bankba, vagy kössétek le valami kötvényben. Amég nem gondolkodsz értelmes dolgokban, addig kamatozzon csak.
2014. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!